Kasuta RSS Kanaleid...
 
Tevitused
Puhasta kõik

Kasuta RSS Kanaleid oma äri edendamiseks!  


Kolostov OÜ
Postitused: 2
Teema algataja
(@kolostov-ou)
Lugeja
Liitunud: 2 aastat tagasi

Paljud kindlasti ei tea, et enamus lehtedel on olemas selline (tavaliselt oranz) nupp mille peal on kirjas RSS. Tegemist on 1999 aastal välja töödeldud standardiga (RDF Site Summary) mis on tänase päevani väga kasulik tööriist.

Kuidas seda kasutada ja milleks see mulle hea on?

RSSi saab kasutada selleks mõeldud tarkvaraga, meie siin kasutame vabavara Mozilla Thunderbird kus all vasakus servas saab väga kergesti luua uusi RSS kanaleid. Kuna meil, arendus ettevõttena, on väga tähtis olla kursis viimaste ja tulevaste uuendustega siis oleme seadnud RSS readeri lugema kõiki meie huviorbiidis olevaid vendoreid.

Aga ma ei leia seda RSS nuppu seal facebooki lehel!

Tõsi ta on, et igal pool RSSi võimalust ei anta. Seda kõiksugustel kahtkalstel (harva ka tehnilistel) põhjustel. Küllaga saab enamus huvipunktid ikkagi RSS Feed readeri jaoks tõlgendada. Selleks on loodud selline tarkvara nagu RSS-Bridge. Rakendage see kasvõi kohalikku arvutisse ning sillake vajalikud huvipunktid RSSi jaoks loetavaks.

Lõpetuseks

RSS kanalite abil loobute vaevast käia ringi mööda internetti, et veenduda ega keegi kusagil midagi uut pole siutsunud. Te ei pea andma kellegile oma e-posti aadressi kartusega, et ehk see sealt lekib ja hakkab suuresti spämmi sisse sadama. RSS on hea, puhas viis info saamiseks.

Teema Täägid
Jaga: