Kuidas on Äri.ee Fo...
 
Tevitused
Puhasta kõik

[Kleepekas] Kuidas on Äri.ee Foorum sulle kasulik?  


ari-ee
Postitused: 2
Admin
Teema algataja
(@ari-ee)
Kasutaja
Liitunud: 3 aastat tagasi

Kokkuvõtlikult

Äri.ee keskkond ootab sinult, et sa tutvustaksid teemade loomisel enda ettevõtteid ja nende toimetamisi- meie aga omalt poolt tegeleme sellega, et keskkond saaks igakuiselt sotsiaalvõrgustikes reklaami. Üritame antud keskkonda koondada püsivad ettevõtlikud inimesed ja "niisama läbiastujad."

Ettevõtetele

Milleks luua sisukalt läbimõeldud postitus tuvustamaks oma ettevõtet?

Esiteks võid sa silma jääda läbiastuvele külalisele. Küllaga hoopis suurem iva tekib asjale siis, kui mõelda selle peale, et teie äri saab taaskord indekseeritud ka otsingumootorites ning üldiselt hindavad otsingumootorid väga, kui teie kodulehest räägitakse ka teistel domeenidel (näiteks siin).

Lisaks nendele kellele hetkel kodulehte üldse ei ole, on väga hea saada ise koostada endast korralik Postitus, et ei peaks elama mõttega, et "ah eks inforegistris on ettevõtte kohta ju kanne olemas"

Kas mitte Kampaaniad ja Loosimängud pole rohkem Facebooki teema?

Mõlemi nimetatud foorumiga saame luua täuslikuma ülevaate nii endile (teile) kui ka foorumi külalisele, sellest, millised kampaaniad või loosimängud üldse praegu käimas on. See on hea viis luua terviklik pilt.

Ettevõtlikele Eraisikutele

Teenused ja Ideed, kuidas kasutada?

Teenustega on lood väga lihtsad. Alusta uut teemat pealkirjaga millist teenust ja kus kohas pakud. Hea näide oleks "Lumekoristus, Tallinnas." Lihtne ja konkreetne lugeja saab kohe aru, mida ja kus kohas sa pakud. Teema sisu ürita kujundada samuti must-valgelt mõistetavaks ning ära unusta ka anda võimalus endaga ühendust võtta.

Ideedega oleme mõelnud Foorumit, kus tarbija teeb ettepanekuid üleüldiselt ettevõtlussektorile. Seega sisuliselt ükskõik kes võib teha ettepanekuid ehk väljendada oma ideid.

Midagi mõlemale poolele

Üldiselt võib iga üks luua teemasid kõikjale kuhu näib antud teema kenasti sobima. Moderaatorid vajadusel korrigeerivad ja tõstavad kandeid säilitades nende korrektsust.

Kui mõtteis on midagi, mida võiks postitada aga kuidagi ei leidu selleks õiget foorumit siis vastake sellele teemale või kirjutage administraatorile info@äri.ee ja me üritame leida sellele probleemile lahenduse.

Teema Täägid
Jaga: