Privaatsus Poliitika

Selles privaatsuspoliitikas tähistavad “me”, “meie” ja “meid”: Äri.ee.

See on privaatsuspoliitika, milles sätestatakse, kuidas Äri.ee kasutab ja kaitseb teie esitatud teavet Äri.ee toodete ja teenuste kasutamise ajal. See hõlmab ainult Äri.ee (https: //äri.ee/). Äri.ee võib seda poliitikat vajaduse korral muuta. Esitame silmapaistvama teate (sh teatame e-posti teel privaatsuseeskirjade muudatustest).

1. Millist teavet me teie kohta kogume ja kuidas seda teavet kasutame

1.1 konto ja profiili teave

Selle foorumi kasutamiseks ei pea te kontot looma, näiteks avalike liikmete profiilide, foorumite, teemade ja postituste otsimiseks ja vaatamiseks. Kui otsustate konto luua, peate esitama meile mõned isikuandmed, et saaksime teile oma teenuseid pakkuda. See hõlmab kuvatavat nime (näiteks “John Doe”), hüüdnime (näiteks @ john-doe), kasutajanime (näiteks johnxdoe), parooli ja e-posti aadressi. Teie kuvatav nimi ja hüüdnimi on alati avalikud, kuid võite kasutada kas oma pärisnime või varjunime. Pärast registreerimist on teie konto kuvatav nimi, hüüdnimi ja kasutajanimi samad. Kasutajanime privaatseks ja turvaliseks hoidmiseks soovitame muuta kuvatavat nime ja hüüdnime. Neid saate muuta oma konto muutmise lehel.

Kui olete registreerunud ja konto loonud, on teil võimalus lisada ka järgmine avalik teave:

 • liikme pealkiri
 • Avatar
 • elulugu (minust)
 • Veebisait
 • Amet
 • allkiri
 • Sotsiaalvõrgustiku konto aadressid
 • Asukoht (riik)
 • Timezon
 • Ja muud teie profiiliteabe üksikasjad, mida meie kogukonnas kuvatakse.

Lisaks võib Äri.ee kasutamise ajal koguda järgmist (mitte avalikku) teavet:

 • Interneti-protokolli (IP) aadress (pole avalik)
 • geograafiline asukoht
 • Brauseri tüüp ja versioon (pole avalik)
 • Operatsioonisüsteem (mitte avalik)
 • suunamisallikas (mitte avalik)
 • Külastuse pikkus, lehevaatamised, veebisaidil navigeerimine ja muu seotud sirvimistegevus

Enamik tegevusi Äri.ee lehel on avalik, sealhulgas teie eelpool mainitud profiiliteave. Samuti võite oma asukoha avaldada oma profiilis. Teave, mille teie kohta on postitanud teised meie foorumit kasutavad inimesed, võib olla ka avalik. Näiteks võivad teised inimesed mainida teid postitustes @nime nimi kasutamisel.

Teie vastutate oma teemade, postituste ja muu teabe eest, mida pakute meie teenuste kaudu, ja peaksite hoolikalt läbi mõtlema, mida te avalikustate, eriti kui see on tundlik teave.

Võite registreerida oma konto ühendamise mõne muu teenuse kontodega (nt Facebooki sisselogimine) ja see teine ​​teenus võib meile saata teavet teie teenuse konto kohta. Kasutame saadud teavet teile selliste funktsioonide pakkumiseks nagu ristpostitamine või teenusteülene autentimine ning meie kogukonna haldamiseks. Loome teie kogukonnas teile uue konto teie jagatud kolmanda osapoole konto teabe põhjal.

1.2 Kontaktandmed

Kasutame teie kontaktteavet, näiteks teie e-posti aadressi, teie konto autentimiseks, selle ja meie teenuste turvaliseks hoidmiseks ning rämpsposti, pettuste ja väärkasutuse ennetamiseks. Samuti kasutame kontaktandmeid oma teenuste isikupärastamiseks, teatud konto funktsioonide lubamiseks, näiteks sisselogimise kontrollimiseks, parooli lähtestamiseks, meie kogukonna kohta teabe edastamiseks ja teie tellitud foorumite ja teemade uute vastuste teatamiseks. Samuti saate loobuda mis tahes e-posti teatistest.

Kui saadate meile e-kirja, säilitame teie päringule vastamiseks teie sõnumi sisu, teie e-posti aadressi ja teie kontaktandmed.

1.3 Privaatsõnumid ja mitteavalik suhtlus

Pakume teatud funktsioone, mis võimaldavad teil privaatsemalt suhelda või kontrollida, kes teie sisu näeb. Näiteks kui foorumi administraator on lubatud, saate teema loomisel märkida märkeruutu “Määra teema privaatseks” või klõpsata teema esimese postituse nupul “Privaatne” või kasutada mitteavalike vestluste pidamiseks privaatsõnumeid. Sellistel juhtudel salvestame ja töötleme teie suhtlust ja nendega seotud teavet. See hõlmab sõnumi sisu, pilte, teavet selle kohta, kellega olete suhelnud ja millal meie kogukonna kasutamist paremini mõista, turvalisuse kaitsmiseks ja teatatud sõnumite ülevaatamiseks. Jagame teie privaatsõnumite sisu inimestega, kellele olete need saatnud; me ei kasuta neid teile reklaamide esitamiseks. Kui kasutate suhtlemiseks selliseid funktsioone nagu privaatsõnumid, pidage meeles, et adressaatidel on Äri.ee -s oma suhtluskoopia – isegi kui kustutate oma kontolt oma sõnumite koopia – mida nad võivad dubleerida, salvestada või uuesti jagada.

1.4 Küpsised

Küpsis on väike osa andmetest, mis on salvestatud teie arvutisse või mobiilseadmesse. Nagu paljud veebisaidid, kasutame ka küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid täiendavate veebisaitide kasutamise andmete kogumiseks ja oma kogukonna haldamiseks. Küpsiseid pole vaja paljudes meie kogukonna osades, näiteks avalike profiilide otsimiseks ja vaatamiseks. Kuigi enamik veebibrausereid aktsepteerib küpsiseid automaatselt, saab paljude brauserite seadetes seadistada küpsistest keeldumise või hoiatuse, kui veebisait üritab teie arvutisse küpsist panna. Mõni meie kogukonna funktsioon ei pruugi küpsiste keelamise korral korralikult töötada. Me ei toeta brauseri valikut Ära jälgi. Siit saate lisateavet selle kohta, kuidas me küpsiseid ja sarnaseid tehnoloogiaid kasutame.

Kasutame küpsiseid järgmistel eesmärkidel

1.4.1 Autentimine – me kasutame küpsiseid teie tuvastamiseks, kui külastate meie kogukonda. Kui loote teema või postitate vastuse külalisena (registreerimata kasutaja), salvestame teie nime ja e-posti aadressi küpsistesse. Kasutame seda teavet külastajate praeguse sisu (teemad, postitused) tuvastamiseks ja teile kuvamiseks isegi siis, kui sisu on mõõdukas (moderaatorid pole seda heaks kiitnud). Nime kasutatakse teema / postituse autori nimena kuvamiseks. Samuti salvestame teie nime ja e-posti aadressi küpsistesse, et hoida need väljad täidetuna, kui postitate uue vastuse või loote uue teema (te ei pea selle teabe täitmiseks iga kord sisu postitama). Me ei soovita külaliste postitamise võimalust mitte-isiklikes seadmetes kasutada või vähemalt lahkumisel kustutage brauseri küpsised.

1.4.2 Olek – me kasutame küpsiseid, et aidata teil tuvastada, kas olete meie veebisaidile sisse logitud.

1.4.3 Turvalisus – kasutame küpsiseid kasutajakontode kaitsmiseks kasutatavate turvameetmete elemendina, sealhulgas sisselogimismandaatide pettusliku kasutamise vältimiseks ning meie veebisaidi ja teenuste kaitsmiseks üldiselt.

Meie teenusepakkujate kasutatavad küpsised

1.4.4 Meie teenusepakkujad kasutavad küpsiseid ja neid saab teie arvutisse salvestada, kui külastate meie veebisaiti.

1.4.5 Kasutame oma veebisaidi kasutamise analüüsimiseks Google Analyticsi. Google Analytics kogub küpsiste abil teavet veebisaidi kasutamise kohta. Meie veebisaidi kohta kogutud teavet kasutatakse meie veebisaidi kasutamise kohta aruannete koostamiseks. Google’i privaatsuseeskirjad on saadaval aadressil https://www.google.com/policies/privacy/ .

1.4.6 Avaldame oma veebisaidil Google AdSense huvipõhised reklaamid. Need on Google’i kohandatud teie huvide kajastamiseks. Avaldame Google AdSense’i reklaamid oma veebisaidil. Teie huvide kindlakstegemiseks jälgib Google küpsiste abil teie käitumist meie veebisaidil ja muudel veebisaitidel. Selline käitumise jälgimine võimaldab Google’il kohandada teistel veebisaitidel kuvatud reklaame teie huvide kajastamiseks (kuid me ei avalda oma veebisaidil huvipõhiseid reklaame). Oma brauseriga seotud huvikategooriate vaatamiseks, kustutamiseks või lisamiseks külastage aadressi https://adssettings.google.com . Võite ka AdSense’i partnerivõrgu küpsisest loobuda, kasutades neid seadeid või Network Advertising Initiative’i mitmete küpsiste kasutamisest loobumise mehhanismi aadressil http: // optout .networkadvertising.org . Kuid need loobumismehhanismid ise kasutavad küpsiseid ja kui te oma brauserist küpsised kustutate, siis loobumist ei säilitata. Kindla brauseri osas loobumise tagamiseks võite kaaluda Google’i brauseri pistikprogrammide kasutamist, mis on saadaval aadressil https://support.google.com/ads/answer/7395996 .

1,5 logiandmed

Me saame teavet siis, kui vaatate oma kogukonnas sisu või suhtlete muul moel sellega, mida me nimetame logiandmeteks, isegi kui te pole kontot loonud. Näiteks kui külastate meie veebisaite, logite sisse meie kogukonda, suhtlete meie e-posti teatistega, võime saada teie kohta teavet. Need logiandmed sisaldavad sellist teavet nagu teie IP-aadress, brauseri tüüp, operatsioonisüsteem, viitav veebileht, külastatud lehed, asukoht, teie mobiilsideoperaator, seadme teave (sh seadme ja rakenduse ID-d), otsinguterminid ja küpsiste teave. Kasutame logiandmeid oma teenuste haldamiseks ning nende turvalise, usaldusväärse ja kindla jõudluse tagamiseks. Kasutame teie poolt meile edastatud teavet ja saadud andmeid, sealhulgas logiandmeid ja andmeid kolmandatelt osapooltelt, et teha järeldusi, millised teemad võivad teid huvitada ja millistes keeltes te räägite. See aitab meil teie teenuseid paremini kujundada ja teile kuvatavat sisu isikupärastada.

2. Teave, mida jagame ja avalikustame

2.1 Kuidas me kogutavat teavet jagame

Peaksite teadma, et mis tahes teavet, mida te meie kogukonnas edastate, sealhulgas profiili teave, mis on seotud kontoga, mida kasutate teabe postitamiseks, võib lugeda, koguda ja kasutada iga avalikkuse liige, kes nendele veebisaitidele juurde pääseb. Teie postitused ja teatud profiiliteave võivad jääda ka pärast konto lõpetamist. Kutsume teid üles arvestama igasuguse nendesse teenustesse sisestatud teabe tundlikkusega. Oma teabe eemaldamiseks meie hallatavatelt avalikult juurdepääsetavatelt veebisaitidelt võtke meiega ühendust . Mõnel juhul ei pruugi meil olla võimalik teie teavet eemaldada. Sel juhul anname teile teada, kui me seda ei saa ja miks.

2.2 Jagamine kolmandate isikutega

2.2.1 Teenusepakkujad: jagame teavet kolmandate osapooltega, mis aitab meil oma teenuseid hallata, pakkuda, täiustada, integreerida, kohandada, toetada ja turustada. Teeme koostööd kolmandate osapoolte teenusepakkujatega, et pakkuda meile veebisaitide ja rakenduste väljatöötamist, majutamist, hooldust, varundamist, salvestamist, virtuaalset infrastruktuuri, maksete töötlemist, analüüsi ja muid teenuseid, mis võivad nõuda neilt teie kohta käiva teabe kasutamist või selle kasutamist. Kui teenusepakkujal on juurdepääs teie kohta käivale teabele, et meie nimel teenuseid osutada, teeb ta seda meie hoolika juhendamise all, sealhulgas teie teabe kaitsmiseks mõeldud poliitika ja protseduurid.

Meie administraatorid võivad valida, kas lisada uusi funktsioone või muuta kogukonna käitumist, installides kogukonda kolmandate osapoolte rakendused. See võib anda kolmanda osapoole rakendustele juurdepääsu teie kontole ja teie kohta käivale teabele, nagu teie nimi ja e-posti aadress, ning kogu sisule, mida soovite nende rakendustega seoses kasutada. Kolmanda osapoole rakenduseeskirju ja protseduure me ei kontrolli. See privaatsuspoliitika ei hõlma seda, kuidas kolmanda osapoole rakendused teie teavet kasutavad. Soovitame teil enne nende rakenduste või teenustega ühenduse loomist või nende kasutamise üle vaadata kolmandate osapoolte privaatsuseeskirjad, et saada lisateavet nende privaatsuse ja teabe käitlemise tavade kohta. Kui esitate vastuväite teabe kohta, et teid jagatakse nende kolmandate osapooltega, desinstallige meiega ühendust ja andke meile sellest teada võimalikult kiiresti. Allpool on toodud kolmanda osapoole teenused, mida meie kogukonnas kasutame:

 • Akismet (autor Automattic Inc.) – rämpspostitõrjeteenus, mis kaitseb miljoneid WordPressi saite. Automaatse privaatsuseeskirjad: https://automattic.com/privacy/
 • reCAPTCHA (Google’i poolt) – kaitseb Interneti-kasutajaid rämpsposti ja väärkasutuse eest, kuhu iganes nad ka ei läheks. Google’i privaatsuseeskirjad: https://policies.google.com/privacy </ li>

2.2.2 Lingid kolmandate osapoolte saitidele: meie kogukond võib sisaldada linke, mis suunavad teid teistele veebisaitidele või teenustele, mille privaatsuseeskirjad võivad meie omast erineda. Kui edastate teavet mõnele nendele kolmandate osapoolte saitidele, reguleerivad teie teavet nende privaatsuseeskirjad, mitte see. Soovitame teil hoolikalt tutvuda kõigi külastatavate veebisaitide privaatsuseeskirjadega.

2670 / 5000
Translation results
2.2.3 Sotsiaalmeedia vidinad: teenused võivad sisaldada linke, mis suunavad teid teistele veebisaitidele või teenustele, mille privaatsuseeskirjad võivad meie omast erineda. Kõigi nende kolmandate osapoolte saitide kasutamist ja teavet, mida edastate, reguleerivad nende privaatsuseeskirjad, mitte see.

2.2.4 Kolmandate osapoolte vidinad: mõned meie teenused sisaldavad vidinaid ja sotsiaalmeedia funktsioone, näiteks Facebooki nupud “jaga” või Twitter “säuts”. Need vidinad ja funktsioonid koguvad teie IP-aadressi, millist lehte te teenustes külastate, ja võivad funktsiooni õigeks kasutamiseks lubada küpsise. Vidinaid ja sotsiaalmeedia funktsioone haldab kolmas osapool või need on otse meie teenustes. Teie suhtlemist nende funktsioonidega reguleerib seda pakkuva ettevõtte privaatsuspoliitika.

2.3 Seadus, kahju ja avalikud huvid

Hoolimata sellest, mis on vastupidine käesolevas privaatsuspoliitikas või kontrollis, mida me teile muidu pakkuda võime, võime teie isikuandmeid säilitada, kasutada või avaldada, kui usume, et see on mõistlikult vajalik järgida seadust, määrust, kohtuprotsessi või valitsuse seadusi. taotlus; kaitsta iga inimese turvalisust; kaitsta meie platvormi ohutust või terviklikkust, sealhulgas aidata vältida rämpsposti, väärkasutust või pahatahtlikke osalejaid meie teenustes või selgitada, miks oleme oma teenustest sisu või kontod eemaldanud; pettuse, turvalisuse või tehniliste probleemide lahendamiseks; või kaitsta meie õigusi või vara või meie teenuseid kasutavate isikute õigusi või vara. Kuid selle privaatsuseeskirjade miski ei ole mõeldud selleks, et piirata võimalikke juriidilisi kaitsemehhanisme või vastuväiteid kolmandate isikute, sealhulgas valitsuse taotlustele teie isikuandmete avaldamiseks.

2.4 mitte-isiklik teave

Jagame või avalikustame mitteisikuandmeid, näiteks koondteavet, näiteks kogukonna statistika (veebikasutajad, külastajad, teema praegused vaatajad jne …), konkreetsel lingil klõpsanud inimeste arvu (teemavaadete arv) ) või hääletas mõne teema küsitluse üle (isegi kui seda tegi ainult üks).

3. Kuidas oma teabele juurde pääseda ja seda juhtida

3.1 Juurdepääs teie isikuandmetele või nende parandamine

Teil on õigus nõuda oma teabe koopiat ja esitada vastuväiteid meie teabe kasutamise suhtes. Kui olete meie kogukonnas konto registreerinud, pakume teile tööriistu ja konto seadeid, et pääseda juurde, parandada, kustutada või muuta isikuandmeid, mille olete meile edastanud ja teie kontoga seostanud. Võite taotleda oma konto teabe, sealhulgas teie loodud sisu (postituste) allalaadimist. Samuti võite taotleda oma isikuandmete parandamist, kustutamist või muutmist.

Teie taotlus ja valikud võivad teatud juhtudel olla piiratud: näiteks kui teie taotluse täitmisel ilmneks teave teise isiku kohta või kui palute kustutada teave, mida meil või teie administraatoril on seadus lubanud või kellel on veenvaid õigustatud huve säilitada. Kui olete palunud meil andmeid jagada kolmandate osapooltega, näiteks installides kolmandate osapoolte rakendusi, peate oma teabe kustutamiseks või muul viisil piiramiseks pöörduma otse nende kolmandate osapoolte teenusepakkujate poole.

3.2 Teie isikuandmete kustutamine

Võite taotleda oma konto kustutamist. See hõlmab isikuandmeid, profiili andmeid, loodud sisu, logisid jne … Küpsised tuleks teie poolelt kustutada. Peaaegu kõigil brauseritel on võimalus küpsiseid kustutada.

Pidage meeles, et otsingumootorid ja muud kolmandad osapooled võivad endiselt säilitada teie avaliku teabe koopiaid, näiteks teie profiiliteavet, ka pärast seda, kui oleme teabe teie kogukonnast kustutanud.

3.3 Töötlemise piiramine

3.3.1 Taotlege teie teabe kasutamise lõpetamist : mõnel juhul võite paluda meil lõpetada teie teabele juurdepääsu, selle salvestamise, kasutamise ja muul viisil töötlemise, kui arvate, et meil pole asjakohaseid õigusi tee seda. Näiteks kui arvate, et kogukonna konto loodi teile ilma teie loata või te pole enam aktiivne kasutaja, võite taotleda teie konto kustutamist (võtke meiega ühendust). Kui andsite meile nõusoleku oma teabe kasutamiseks piiratud eesmärgil, võite selle nõusoleku tagasivõtmiseks meiega ühendust võtta, kuid see ei mõjuta sel ajal juba toimunud töötlemist. Samuti võite meiega ühendust võttes loobuda oma teabe kasutamisest turunduslikel eesmärkidel. Selliste taotluste esitamisel võib meil olla aega teie taotluse uurimiseks ja hõlbustamiseks. Kui esineb viivitusi või vaidlusi selle üle, kas meil on õigus teie teabe kasutamist jätkata, piirame teie teabe edasist kasutamist kuni taotluse täitmiseni või vaidluse lahendamiseni, tingimusel et teie administraator ei vaidle vastu (kui see on asjakohane). Kui esitate vastuväite teabe kohta, et teid jagatakse kolmanda osapoole rakendusega, keelake rakendus või pöörduge selle saamiseks oma administraatori poole.

3.3.2 Suhtlusest loobumine : võite loobuda meilt teatiste saamisest, mis on seotud teie tellitud foorumite ja postitustega või reklaamikommunikatsioonidega, kasutades iga e-posti aadressi tellimusest loobumise linki, värskendades oma tellimisseadeid jaotises Minu Profiil & gt; Tellimislehel või võtke meiega ühendust allpool toodud viisil, et teie kontaktandmed eemaldataks meie reklaamide e-posti loendist või registreerimisandmebaasist.

3.4 Andmete teisaldatavus

Andmete teisaldatavus on võimalus hankida osa oma teabest vormingus, mida saate oma seadmetes hoida või teiste kogukondadega jagada. Sõltuvalt kontekstist kehtib see mõnele teie teabele, kuid mitte kogu teie teabele. Kui soovite seda taotleda, edastame teile elektroonilise faili teie konto põhiteabe ja teabe kohta, mille loote teie ainuisikulisel kontrollimisel olevatel ruumidel, nagu teie teemad (ainult teie postitustega), teie vastused muudel teemadel, privaatsõnumid ja vestlused (ainult teie sõnumitega) jne …

4. Kuidas me kogutavat teavet hoiame ja turvame

Kogutud teabe majutamiseks kasutame andmemajutusteenuse pakkujaid ja teie andmete kaitsmiseks kasutame tehnilisi meetmeid. Ehkki rakendame teie teabe kaitsmiseks mõeldud kaitsemeetmeid, ei ole ükski turvasüsteem läbipääsmatu ja Interneti loomupärase olemuse tõttu ei saa me garanteerida, et andmed Interneti kaudu edastamise ajal, meie süsteemidesse salvestatud või muul viisil meie hoole all on absoluutselt ohutu teiste sissetungi eest.

5. Lapsed ja meie kogukond

Meie kogukond ei ole suunatud lastele ja te ei tohi meie teenuseid kasutada, kui olete alla 13-aastane. Samuti peate olema piisavalt vana, et anda nõusolek teie riigis teie isikuandmete töötlemiseks (mõnes riigis võime lubada teie vanem või eestkostja seda teie nimel teha).

6. Ainult veebipõhine privaatsuseeskiri

See veebipõhine privaatsuseeskiri kehtib ainult meie veebisaidi kaudu kogutud teabe kohta, mitte võrguühenduseta kogutud teabe kohta.

7. Teie nõusolek selle poliitika jaoks

Meie saiti kasutades nõustute meie privaatsuseeskirjadega.

8. Selle privaatsuseeskirja muudatused

Võime aeg-ajalt oma privaatsuseeskirju värskendada. Teavitame teid muudatustest, postitades sellele lehele uue privaatsuseeskirja.

Enne muudatuse jõustumist anname teile sellest teada e-posti teel ja / või silmatorkava teate kohta meie teenuses ning värskendame selle privaatsuseeskirja ülaservas olevat “jõustumiskuupäeva”.

Teil on soovitatav muudatused selle privaatsuseeskirjadega regulaarselt tutvuda. Selle privaatsuseeskirja muudatused jõustuvad, kui need postitatakse sellele lehele.

9. Võtke meiega ühendust

Kui teil on selle privaatsuspoliitika kohta küsimusi, võtke meiega ühendust või avage meie kogukonnas avalik või privaatne teema.

« Esilehele.